افزایش سرعت سایت

از آنجایی که در بحث آموزش سئو در دوره SEO Master به این موضوع اشاره کردم اما با توجه به نیاز و درخواست بسیاری از دوستان تصمیم گرفتم این روش ایندکس سریع را به شما معرفی کنم تا بتوانید صفحات وب سایت خود را سریعتر ایندکس کنید. می توانید بلافاصله فایل را دانلود کرده و این روش را اجرا کنید. البته توجه داشته باشید که گاهی و در مواردی شاهد بودیم که ایندکس مطرح نشده و مشکل ایندکس مربوط به عوامل داخلی سایت بوده است. افزایش سرعت نمایه سازی محتوای سایت

دانلود لیست لینک های مخرب برای جلوگیری از حملات رقبا
همانطور که می دانید در دنیای آموزش سئو مشکل ایجاد لینک های منفی برای وب سایت شماست. همانطور که می دانید وب سایت ما نیز از این قاعده مستثنی نیست و رقبای گران قیمت ما زحمت زیادی کشیده اند و لینک های مخرب برای ما ایجاد کرده اند.

اما با توجه به اینکه ما به دنبال رقابت سالم و منصفانه هستیم، قصد داریم این لیست از اسپم ها و لینک های منفی را در اختیار شما قرار دهیم تا با استفاده از ابزار گوگل برای منصرف کردن آنها از بروز چنین حوادثی جلوگیری کنید. اجازه دهید حداقل در این وب سایت ها از حمله به وب سایت شما جلوگیری کنیم.

همین لیست را دانلود کنید و در ابزار Disk Ovo گوگل قرار دهید تا خیالتان از بابت این لینک ها راحت شود. در لیست زیر 800 بک لینک بد وجود دارد که از هر کدام حدود 1 هزار بک لینک برای وب سایت seoedu ساخته شده است. ما بک لینک ها را استخراج کرده و دامنه ها را برای شما آماده کرده ایم تا با بستن افکت دامنه این سایت ها از تاثیر لینک های منفی سایت شما در حملات بعدی جلوگیری کنیم. لیست لینک های مخرب را دانلود کنید

نکته مهم: قبلاً لیست دیگری را برای شما در صفحه سفارش تولید محتوا قرار داده ایم، همچنین می توانید آن را در پایین صفحه سفارش تولید محتوا دانلود کنید.

لیست پیوندهای وبلاگ خارجی
بسیاری از مردم از ما خواسته اند که یک لیست بک لینک به آنها بدهیم، بنابراین فکر کردم یک لیست بک لینک وبلاگ بسیار قدرتمند را با شما به اشتراک بگذارم که می توانید برای شروع آن جنبش ثبت نام کنید و محتوای مهمان پست کنید. برای دانلود فایل اینجا را کلیک کنید.

آموزش سئو HTML سایت
شاید برای شما هم این سوال پیش بیاید که سئوی سایت html چگونه باید باشد و در سئو و بهینه سازی این نوع سایت ها چه قوانین و اصولی را رعایت کنیم؟

در ابتدا باید اشاره کنیم که مهمترین مسئله در سئو سایت HTML فرمت سئوی HTML است. مربوط به این است که از کدهای صحیح و اصولی استفاده شده و قواعد معنایی و معنایی کدنویسی صفحات به درستی رعایت شده است.

اگر بخواهیم در مورد تاثیر html در سئو و بهینه سازی سایت صحبت کنیم، باید بگوییم که تنها چیزی که موتورهای جستجو و موتورهای جستجوگر گوگل از صفحات سایت ما می بینند و ارتباط معنایی و عمق صفحات را درک می کنند همین html ها هستند. کدها .

پس با توجه به این صحبت ها باید دقت داشته باشید که فرمت html seo را تهیه کنید یا به برنامه نویس بگویید در هنگام نوشتن کد از قوانین html seo پیروی کند.

چگونه صفحه html سئو بسازیم؟
حال برای سئوی صفحه html می توان عناصر و موضوعات زیر را رعایت کرد:

رعایت اصول صحیح کدنویسی در نوشتن قالب و توجه به قوانین و اصول سئو در هنگام کدنویسی.
مطمئن شوید که تگ عنوان صفحه html خود را فراموش نکنید و آن را بنویسید.
در دسترس بودن بخش توضیحات در صفحات html.
نوشتن محتوای منحصر به فرد و منحصر به فرد برای صفحه html.
لینک های داخلی برای صفحه html ایجاد کنید.
داشتن ویژگی جایگزین تصاویر.
ایجاد لینک های خارجی یا اجرای کمپین گزارش تبلیغات برای وب سایت.
مهمترین تگ های html برای سئو
جالب است بدانید که اگر از تگ های html در سایت شما به درستی و بهینه استفاده شود و مباحث مربوط به بهینه سازی کد به درستی پیاده سازی شود، می توانید در بحث سئو فنی و همچنین در مقابل موتورهای جستجو و موتورهای جستجو بسیار جلوتر از دیگران باشید. وب سایت ها سایت شما را بهتر و راحت تر بررسی می کند.

در این بخش می خواهیم تعدادی از مهم ترین تگ های html را معرفی کنیم:

متا تگ عنوان
متا تگ یا توضیحات توضیحات متا
برچسب رمزگذاری کاراکتر
متا تگ ربات
برچسب متعارف
برچسب‌های عنوان یا h1 و…
آموزش سئو وردپرس
شاید شما این نگرانی ذهنی را داشته باشید که آموزش سئو وردپرس با سایر سیستم های مدیریت محتوا متفاوت است یا اینکه هر دو یکسان هستند و اگر سئو را یاد بگیریم می توانیم روی هر سیستم محتوایی کار کنیم؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که آموزش سئو وردپرس و پیاده سازی بهینه سازی سایت در وردپرس دقیقا مشابه سیستم های تخصصی مدیریت محتوا می باشد.

اما یک تفاوت وجود دارد…

این سئوی وردپرس ساده است. زیرا در این سیستم مدیریت محتوا افزونه ها و افزونه های مختلفی مانند UAST و Ran.K وجود دارد که چک لیستی برای بهینه سازی سایت در اختیار شما قرار می دهد.

این پ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.