سئو سایت، سئو، سئو

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو یا سئو

فرآیند مناسب برای بهبود دید یک وب سایت یا صفحه وب در نتایج موتورهای جستجو. معمولاً وب سایت هایی که بالاترین موقعیت و بیشترین تکرار را در صفحه نتایج جستجو دارند، بازدیدکنندگان بیشتری را از طریق موتورهای جستجو جذب می کنند. در واقع سئو باعث می شود که وب سایت اطلاعات را به درستی جمع آوری کند و مخاطبان بیشتری را از طریق موتورهای جستجو جذب کند.

بهبود وضعیت سئو دلایل:

در این سری از دوره های آموزشی جامع سئو، تمام تمرکز بر روی مباحث سئو است و تمامی مباحث از مبانی پوشش داده شده است. و در نظر داریم که زبان آموز پس از اتمام فصول روند قابل قبولی در این زمینه خواهد داشت و همچنین با تمرین و آزمون و خطا می تواند وارد بازار کار شود.در این دوره از مباحث ساده تئوری شروع و به سمت مباحث عملی و نمونه ها و همچنین کار با انواع مولفه های سئو و ابزارهای مناسب، سایت خود را سئو می کنیم.ما برای رسیدن به هدف طبق استاندارد جهانی الگوریتم های گوگل سایت تلاش می کنیم.

 

این دوره هیچ پیش نیازی ندارد و تمامی مطالب از سطح پایه و مقدماتی تدریس می شود.

 

 

 

مفاهیمی که دانشجو پس از گذراندن این دوره خواهد آموخت:

فراموش نکنید که پس از تهیه این بسته شماره پیام را در انتهای هر فیلم آموزشی پیام دهید تا برای عضویت در گروه حمایت مادام و همچنین آپدیت های بعدی را دریافت کنید. .

سرفصل های دوره آموزشی سئو:

ویدیو اول: سئو چیست؟ انواع سئو، تکنیک های سئو و تاثیر سئو بر روی سایت چیست؟

در این قسمت معنی و مفهوم سئو را به صورت جامع همراه با یک مثال کاربردی خواهید آموخت و در ادامه به بحث خواهیم پرداخت.

سئو چیست؟
سئو چه تاثیری می تواند برای سایت ما داشته باشد؟
چه سایت هایی به سئو نیاز دارند؟
سئو چگونه می تواند بر افزایش فروش در کسب و کار ما تاثیر بگذارد؟
اگر از سئو استفاده کنیم چه تاثیری روی گوگل برای سایت ما می تواند داشته باشد؟
نمونه ای کاربردی و عینی از عملکرد و پیاده سازی صحیح سئو سایت در گوگل همراه با توضیح تاثیر تفاوت قرارگیری وب سایت ها در صفحه اول کسب اطلاعات از گوگل برای دستیابی به موفقیت در بازار هدف .

در نهایت به انواع سئو و تکنیک های آن می پردازیم که به 3 دسته اصلی «سئو کلاه سفید»، «سئو کلاه خاکستری» و «سئو کلاه سیاه» تقسیم می شوند و به طور کامل به آنها می پردازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.